Translation Note: The украјински version of this content is being displayed because the српски translation is unavailable.

База даних статей ІнтерНІШ - це безкоштовна академічна база, присвячена інноваційній та гуманній освіті та прикладній підготовці, що включає альтернативи експериментам на тваринах у медицині, ветеринарії і біології. Вона надає посилання, резюме та інші подробиці про більш ніж 750 опублікованих наукових дослідженнь, упорядкованих по дисциплінах, авторам і ключовим словам. Кожне дослідження було розглянуто й включене за критерієм його відповідності педагогічним, етичним та економічним проблемам, які виникають при використанні тварин, альтернатив і нових технологій у галузі освіти та практичної підготовки

Дана база була опублікована з метою надання безкоштовного доступу до інформації, що може сприяти зміні програм навчання та заміні використання тварин в експериментах. З метою спонукання критики й обговорень у функціональні властивості сайту включена можливість коментарів до кожного дослідження.
Також база даних може допомогти знайти специфічний альтернативний інструментарій і підходи для збагачення практичних занять. Разом із базою даних ІнтерНІШ по альтернативах вона може бути об'єднана в єдину стратегію пошуку альтернатив для університетів і центрів підготовки. Посилання з окремих наукових досліджень на базу даних PubMed дозволяють користувачам знайти тематично зв'язані витримки і цитати.

Зміст бази даних наукових досліджень відбиває головні теми, серед яких: технологічні інновації, досвід впровадження в практику, дослідження з оцінки й порівняння альтернатив. Дані дослідження можуть надати цінну інформацію з різних тем, починаючи від цілей навчання, прихованих програм навчання та свідомого протесту, і закінчуючи альтернативними класами по фізіології, практичною підготовкою в області мікрохірургії і тактильних технологій.

Через свій вплив на заміну експериментів на тваринах і сприянню впровадження прикладних методик без використання тварин, у базу даних включені дослідження в області новітніх технологій і методик підготовки медичних працівників (які часто розробляються з метою забезпечення ефективного навчання й гарантії безпеки пацієнтів). Як приклад потенціалу бази даних наведемо можливість вивчити еволюцію й оцінку віртуальної та розширеної реальності для навчання лапароскопічним хірургічним навичкам.

Доступ до даних досліджень може сприяти перекладу обговорень із приводу зміни програм навчання на більш високий рівень. Той факт, що в базу даних включені також деякі дослідження в захист використання тварин із заподіянням їм шкоди, дозволяє детально аналізувати такі твердження, а також сприяє подальшому уточненню доводів у захист повної заміни тварин. Дослідження, підкріплені обґрунтованими доводами в підтримку використання трупів, органів і тканин тварин, -але які не ставлять під питання вбивство тварин, - об'єднані з дослідженнями, які вивчають етичні джерела одержання таких ресурсів, сприяючи в такий спосіб критичному обговоренню. А обговорення про включення або виключення анатомування людських трупів у програмі навчання медицині можуть служити уроками в потенційній значимості анатомування в області ветеринарних і зоологічних досліджень.

Протягом 2012 року планується подвоїти дану базу даних до 1500 досліджень. Будуть також уведені нові функціональні можливості, що включатимуть посилання із цих досліджень на відповідні розробки в базі даних по альтернативах, наявність повних версій деяких документів досліджень, а також більшу кількість не англомовних досліджень.

Будь ласка, посилайтеся на базу даних альтернатив та/або статей, якщо використовуєте їх у своєму проекті або документі. Відгуки і пропозиції стосовно нового змісту баз даних вітаються!